Де оформити картку Mastercard?
Картку Mastercard можна оформити в усіх великих фінансових установах. Щоб обрати банківську картку Mastercard, яка найкраще відповідатиме вашим потребам, ознайомтеся з описом продуктів і переліком банків, що випускають картки Mastercard.
Куди телефонувати, якщо виникли проблеми з карткою?
У цьому випадку необхідно зв’язатися з вашим банком-емітентом, телефон якого вказаний на зворотному боці картки. Також ви можете безкоштовно зателефонувати в нашу глобальну службу підтримки.
Що робити, якщо я загубив картку, чи якщо її в мене вкрали?
У випадку втрати чи крадіжки картки негайно повідомте про це ваш банк-емітент. Про всяк випадок зберігайте номер телефону емітента окремо від гаманця з картками. Якщо ви за кордоном, то звернутися за допомогою можна за телефоном глобальної служби підтримки.
Як збільшити мій кредитний ліміт?
Для цього варто звернутися в банк, який випустив вашу картку. Контактна інформація зазвичай розміщена на виписці з рахунку чи на зворотному боці картки.
Як отримати інформацію про мій рахунок по картці Mastercard, змінити контактну адресу, замовити додаткову картку тощо?
Вся детальна інформація знаходиться в розпорядженні вашого банку-емітента, тому зверніться до відділу банку з обслуговування клієнтів. Контактна інформація зазвичай розміщена на рахунку чи на зворотному боці картки.
Чим відрізняється чіпована картка від картки з магнітною стрічкою?
Чіпована картка виглядає так само, як і звичайна картка, але із вбудованим чіпом. На відміну від звичайної картки, ви не проводите нею, а вставляєте її у зчитувальний пристрій, что здійснити транзакцію.
Що таке чіпована картка?
Чіпована картка має вбудований мікрочіп, який містить закодовану інформацію, яку надзвичайно важко скопіювати чи підробити. На вашій чіпованій картці буде також магнітна стрічка, отже ви зможете розплачуватися нею у будь-якій торговій точці, яка ще не перейшла на термінали, що підтримують чіп-технологію.
Які переваги вбудованого чіпу?
Вбудований мікрочіп забезпечує надійну безпеку та інші можливості, які недоступні з традиційною карткою з магнітною стрічкою. Чіповану картку неможливо підробити.
Де я можу користуватися чіпованою карткою?
Користуйтеся чіпованими картками у тих самих торговців, що і зараз - вставляючи картку до терміналів, що підтримують чіповану технлогію, або проводячи своєю карткою. Ви також можете продовжувати користуватися своєю карткою як і раніше для електронних платежів та у банкоматах.
До кого мені звернутися за додатковою інформацію?
Зверніться до вашої фінансової установи, щоб дізнатися більше інформації про вашу чіповану картку.
Як працює чіп?
Коли ви вставляєте або прикладаєте вашу картку до терміналу, чіп зв'язується з терміналом, щоб визначити чи картка справжня. Як правило, термінал запропонує вам ввести PIN для підтвердження вашої особистості. одразу після підтвердження транзакція буде завершена.
Що таке «технологія безконтактної оплати Mastercard»?
Технологія безконтактної оплати Mastercard – це інноваційна технологія оплати Mastercard, завдяки якій можна сплачувати за покупки без контакту картки або пристрою з терміналом. Технологія безконтактної оплати Mastercard забезпечує швидкі, зручні та безпечні оплати.
Як розрахуватися безконтактно?
Це перевірена технологія? Як давно вона існує?
Так, це перевірена технологія, яка вже довела свої переваги для користувачів: швидкість, зручність та безпеку платежів. Технологія безконтактної оплати Mastercard існує ще з 2003 року, в Україні з’явилася у 2011-му. Сьогодні безконтактні розрахунки – це світовий тренд. Картками та пристроями з технологією безконтактної оплати Mastercard уже сплачують у понад 5 млн торгових точок в 77 країнах світу.
Технологія безконтактної оплати Mastercard і Mastercard PayPass – це одне й те саме?
Mastercard PayPass – це бренд на позначення технології безконтактної оплати Mastercard. Але зараз технологія безконтактної оплати набуває все більшого поширення. Вже сьогодні можна платити не тільки за допомогою банківських карток, а й карток-стікерів, браслетів, годинників та смартфонів – усіх форм-факторів, що підтримують технологію безконтактної оплати Mastercard. Для того щоб не перевантажувати споживачів великою кількістю брендів, Mastercard об’єднав їх під назвою «технологія безконтактної оплати Mastercard».
Як зрозуміти, що моя картка – безконтактна?
Якщо на картці є безконтактний індикатор або напис PayPass (для карток, випущених до 31.08.2015 р.) та логотип Mastercard – то вона оснащена технологією безконтактної оплати Mastercard.
Платити безконтактно – це безпечно?
Сьогодні безконтактні розрахунки – один із найбільш безпечних видів платежів. Під час транзакції передаються унікальні дані, які неможливо використати вдруге для шахрайства. Картку не потрібно передавати касиру, тому він не зможе використати її дані в своїх цілях. Для оплати більше 500 грн потрібно вводити ПІН-код. Усі ці фактори гарантують безпеку безконтактної оплати.
Чи може відбутися транзакція, коли я буду проходити повз касу, де вже хтось розплачується безконтактною карткою, або через турнікет з безконтактною технологією?
Ні, не може. Платіж відбувається, лише якщо картка перебуває на відстані щонайбільше 4 см від термінала.
Чи спрацює картка, якщо підносити її до терміналу, не витягуючи з гаманця або сумки?
Якщо у вас у гаманці є лише одна картка, ви можете її не діставати, підносячи до терміналу для оплати. Зверніть увагу, що у вашому гаманці чи сумці можуть бути не лише безконтактні платіжні картки, але й, наприклад, перепустка або проїзний. Якщо в радіусі зчитування (3-4 см) опиняється кілька безконтактних карток, термінал не може визначити, яку зчитувати, й операція не відбувається. Для того щоб уникнути цього, дістаньте необхідну безконтактну картку, якою плануєте розрахуватись.
Чи може спрацювати інша безконтактна картка в моєму гаманці, не та, якою я хочу розрахуватись?
Якщо обидві картки перебуватимуть на відстані 3-4 см від зчитувального пристрою, то він не зможе визначити, яку з них зчитувати, й операція не відбудеться. Для цього краще дістати необхідну картку з гаманця й піднести її до терміналу.
Чи може безконтактна картка зламатись/розмагнітитись, і що мені робити в цьому випадку?
Безконтактна картка може перестати працювати через фізичні пошкодження. У таких випадках необхідно звернутись до банку, який видав картку, щоб отримати її заміну.
Може транзакція випадково статися двічі при оплаті товару?
За одну транзакцію гроші знімаються лише один раз. У випадку помилкового зчитування картки вдруге ви можете попросити касира скасувати операцію та повернути кошти, а також звернутись до свого банку для проведення претензійної роботи у рамках подвійного списання.
Я бачив відео, у якому зчитували інформацію з безконтактної картки.
Інформацію, яку можна зчитати з безконтактної картки, неможливо використати для платежу. Дані кожної безконтактної транзакції унікальні і наступна транзакція з використанням даних попередньої буде відхилена усіма рівнями захисту.
Чи може термінал мене пропустити, якщо на моїй картці не буде грошей?
Враховуючи технічні особливості зв’язку в громадському транспорті, безпосереднє списання коштів з рахунку клієнта іноді може відбуватися протягом певного часу з моменту оплати проїзду. Відповідно, інформація про таке списання надходить у момент фактичного списання, а не в момент здійснення поїздки.
Що робити, якщо я втрачу безконтактну картку? Хтось буде розраховуватися без ПІН-коду?
Під час оформлення картки ми радимо одразу ж підключити онлайн-банкінг, щоб ви вчасно могли помітити втрату картки й спробу розрахуватись без вашого відома. Без підтвердження оплати ПІН-кодом безконтактно можна розрахуватись на суму не більше 500 грн. Після втрати чи крадіжки картки необхідно відразу зателефонувати до служби підтримки клієнтів банку та заблокувати картку.
Що мені робити, якщо безконтактна картка не спрацьовує?
Чи можуть дані моєї безконтактної картки бути змінені без мого відома (з боку банку чи внаслідок шахрайства)?
Важливі дані картки зберігаються на її інтелектуальному чипі (ICC – Integrated Circuit Card). Змінити дані безконтактної картки без вашого відома в процесі користування нею неможливо.
Чому на спеціальних безконтактних турнікетах в метро можна розраховуватись тільки карткою Mastercard? Чи можу я використовувати картки іншої платіжної системи?
Програмне забезпечення, яким обладнані турнікети, приймає до оплати тільки картки з безконтактною оплатою Mastercard. При цьому система дозволяє розраховуватись картками, випущеними будь-яким банком України та світу.
Як довго відбувається платіж безконтактною карткою?
Сплачувати карткою із технологією безконтактної оплати Mastercard – набагато швидше, ніж готівкою або звичайною карткою – лише 2-3 секунди.
Чи можу я відслідковувати свої безконтактні оплати, як і звичайні, через сервіси банкінгу?
Так, оплати безконтактним способом відображаються в загальному переліку всіх транзакцій вашої картки.
Чи можу я розрахуватися безконтактною карткою у разі перевищення ліміту 500 грн?
Так, звичайно, можете, при цьому вам буде необхідно підтвердити оплату введенням ПІН-коду.
Чи можна розрахуватися безконтактною карткою в Iнтернет?
Наявність безконтактної технології не впливає на можливість розрахуватися безконтактною карткою в мережі. Можливість та умови онлайн-розрахунків залежать від обраного вами тарифу.
Де можна розрахуватися безконтактно?
Розрахуватися безконтактно можна вже більше, ніж у 88 тис. терміналах по всій території України: у супермаркетах, кафе, аптеках, таксі, на АЗС, на всіх станціях Київського метрополітену, Борщагівської лінії швидкісного трамвая та у столичному фунікулері.
Шукайте – безконтактний символ або логотип безконтактної оплати Mastercard на касі чи терміналі. Навіть якщо ви опинитеся в місці, де не приймають безконтактні розрахунки, зможете скористатися вашою безконтактною карткою як звичайною банківською – вона додатково оснащена магнітною смугою та чіпом.
Чому не всі касири мене розуміють, коли я хочу розрахуватися безконтактно?
Ми постійно вдосконалюємо якість прийому шляхом навчання касирів – проте, на жаль, присутній людський фактор. Окрім того, мережа прийому безконтактних платежів росте дуже швидко. Частіші звернення з проханням розрахувати безконтактно будуть стимулювати високий рівень знання про технологію серед касирів.
Це правда, що можна безконтактно розрахуватися в метро?
Так, із грудня 2015 року сплатити за проїзд у Київському метрополітені можна безконтактно на всіх станціях. Крім того, безконтактна оплата з Mastercard доступна в столичному фунікулері й на станціях швидкісного трамваю, на паркоматах у Льові та Києві.
Як оплатити проїзд в метро?
Щоб оплатити проїзд своєю безконтактною банківською карткою:
Безконтактно розраховуватися можна тільки в Україні?
Ні, розраховуватися безконтактно – це світовий тренд. Платежі з технологією безконтактної оплати Mastercard приймають у понад 5 млн торгових точок у 77 країнах світу.
Технологія безконтактної оплати Mastercard існує тільки в картках?
Ні, технологія безконтактної оплати Mastercard – універсальна, і може бути реалізована в будь-якому форм-факторі. Окрім класичних карток та карток-стікерів, в Україні доступні браслети, смартфони та навіть годинники із функцією безконтактної оплати.
Скільки коштує безконтактна картка?
Вартість картки залежить від тарифного пакета і продукту. За подробицями щодо вартості ви можете звернутись до вашого банку.
Скільки коштує перевипустити картку після закінчення терміну дії?
Вартість картки залежить від тарифного пакета і продукту. За подробицями щодо вартості ви можете звернутись до вашого банку.
Чи можу я замовити безконтактну картку іншій людині? Скільки це коштує?
Це залежить від умов вашого тарифного пакету і продукту. За подробицями щодо послуги ви можете звернутись до вашого банку.
Чи можу я замовити додаткову безконтактну картку? Скільки коштує?
Це залежить від умов вашого тарифного пакету і продукту. За подробицями щодо послуги ви можете звернутись до вашого банку.
Чи можу я отримати додаткову до зарплатної картку з безконтактною технологією?
Це залежить від вашого тарифного пакета. Інформацію про це можна дізнатися у вашого банку.
Як і де я можу придбати чіп для безконтактної оплати? Чи можу я встановити чіп для безконтактної оплати в мобільний самостійно?
Зараз в Україні NFC рішення для смартфонів на операційній системі Android реалізують кілька банків. Підключити безконтактний платіжний інструмент до смартфону самостійно не можна. Будь ласка, зверніться до банку-емітента вашої безконтактної картки, щоб дізнатись про можливість отримання послуги.
Чи є спеціальні додатки для смартфонів, за допомогою яких можна розраховуватись безконтактно?
Такі додатки доступні клієнтам окремих українських банків. Будь ласка, зверніться до банку-емітента вашої безконтактної картки, щоб дізнатись про можливість отримання такої послуги.
Маєте проблеми з доступом на mastercard.ua?
Цей сайт оптимізовано для таких браузерів:
Я торговець. Що таке Mastercard SecureCode?
Mastercard SecureCode – це програма, створена для надання онлайн-торговцям додаткової безпеки під час надсилання в банк інформації про авторизованих власників карток і кваліфікації онлайн-транзакцій для захисту від запитів на повернення платежу через виявлення «неавторизованих користувачів карток» або «нерозпізнаних користувачів карток».
Я клієнт. Що таке Mastercard SecureCode?
Mastercard SecureCode – це сервіс для вдосконалення вашої наявної кредитної або дебетної картки Mastercard. Разом з особистим кодом, подібним до PIN-коду, ви здобуваєте захист від неавторизованого використання вашої картки під час покупок у продавців, що користуються цим сервісом.
Як працює Mastercard SecureCode?
Щойно ви зареєструєте та створите собі особистий SecureCode, ваша фінансова установа автоматично вимагатиме введення вашого SecureCode щоразу під час оплати покупки вашою зареєстрованою кредитною або дебетною карткою в онлайн-продавця, який користується цим сервісом. Далі ваша фінансова установа швидко підтверджує введений SecureCode, і на цьому покупку оформлено. Продавець ніколи не дізнається вашого SecureCode. Його використання подібне до введення PIN-коду в банкоматі.
Як Mastercard SecureCode захищає мене?
Правильно ввівши свій SecureCode під час здійснення покупки в продавця, який користується даним сервісом, ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки, і на цьому оформлення вашої покупки завершується. У разі неправильного введення SecureCode покупка не здійсниться.
Скільки карток я можу зареєструвати для використання SecureCode?
Ми закликаємо вас зареєструвати всі свої картки Mastercard. Ви можете зареєструвати необмежену кількість карток.
Двоє людей з об’єднаним рахунком можуть використовувати той самий пароль чи їм потрібно зареєструватись у сервісі SecureCode окремо?
Реєстрація здійснюється на рівні рахунку, тож пароль має бути спільним.
Що робити, якщо я забуду свій SecureCode?
Вам буде рекомендовано повторно встановити свій SecureCode або зателефонувати до вашої фінансової установи за номером обслуговування клієнтів, який зазвичай є на звороті картки.
Що як мій SecureCode не спрацює або я отримаю повідомлення про помилку?
Вам слід зателефонувати до вашої фінансової установи за номером обслуговування клієнтів, який зазвичай є на звороті картки. Передайте отримане повідомлення представникові клієнтського сервісу.
Що як я не отримаю SMS/текстового повідомлення з моїм PIN-кодом для SecureCode?
Якщо ваша фінансова установа користується SMS/текстовими повідомленнями для авторизації в SecureCode, то вам потрібно зателефонувати до вашої фінансової установи за номером обслуговування клієнтів, який зазвичай є на звороті картки.
Що станеться, коли спливе термін дії моєї картки або зміняться мої платіжні реквізити?
Емітент вашої картки автоматично оновить цю інформацію у вашому профілі.
Що станеться, якщо я анулюю свою картку й отримаю нову, з іншим номером рахунку?
Вам потрібно буде зареєструвати нову картку в SecureCode. Просто поверніться до сторінки реєстрації та завершіть реєстрацію, використовуючи дані нової картки.
Я онлайн-торговець або веду онлайн-бізнес. Як мені активувати SecureCode від Mastercard?
Можливість підтримки SecureCode може бути вже доступною у вашого обробника транзакцій. Вам лише потрібно:
Чи можу я розпочати тестування свого сайту, щойно запроваджу використання SecureCode?
Зв’яжіться зі своїм обробником транзакцій, коли будете готові до тестування сайту.
Чи легко покупцям використовувати SecureCode?
Так. Покупець просто вводить особистий Mastercard SecureCode у вбудованому вікні, яке надає емітент його картки, і лише потім завершується оформлення його онлайн-транзакції. Емітент картки відповідальний за підтвердження коду.
Я торговець і хотів би надавати SecureCode. Як мені знайти сертифікованого продавця SecureCode?
Актуальний перелік сертифікованих продавців, що відповідають вимогам Mastercard SecureCode, можна знайти за посиланням Mastercard SecureCode vendor list.
Як мені завантажити й розмістити на своєму сайті логотип Mastercard SecureCode?
Щойно ви завершите тестування на сумісність, Mastercard надасть вам ідентифікатор програми SecureCode.
Я торговець, чому я маю використовувати технологію оплати Mastercard SecureCode?
Надаючи своїм клієнтам можливість використовувати Mastercard SecureCode, Ви захищаєте їх від несанкціонованого використання їхніх кредитних карток. Такий захист створений і для того, щоб знизити ризики зворотного платежу й витрат на обробку. Технологія оплати SecureCode значно підвищує довіру клієнтів до Вашого інтернет-магазину, завдяки чому вони частіше робитимуть онлайн-покупки саме у Вас. Також SecureCode допоможе Вам значно розширити географію бізнесу за рахунок клієнтів у країнах, де дебетові картки більш популярні, ніж кредитні картки. Адже, крім додаткового захисту від зворотних платежів для цих клієнтів, Ви також матимете можливість обробляти транзакції дебетових карток Maestro®.
Як я можу дізнатися, що інтернет-магазин використовує технологію оплати Mastercard SecureCode?
Як правило, більшість учасників програми розміщують на своєму сайті логотип Mastercard SecureCode. Проте, навіть якщо Ви не бачите логотип SecureCode, інтернет-магазин, який використовує технологію SecureCode, перед транзакцією запропонує Вам ввести SecureCode.
Як інтернет-магазин дізнається, що моя картка приєднана до SecureCode?
Якщо інтернет-магазин, в якому Ви купуєте, також використовує цю технологію, то під час транзакції Ваша картка буде автоматично ідентифікована.
Що відбувається, коли я розраховуюся в магазині, який використовує технологію SecureCode?
Коли Ви розраховуєтеся карткою Mastercard в інтернет-магазині, який використовує технологію SecureCode, Вам автоматично буде запропоновано вказати SecureCode. Ознайомившись з деталями покупки й переконавшись, що «ідентифікаційна фраза» є коректною, просто наберіть унікальний SecureCode для завершення покупки.
Що таке «ідентифікаційна фраза»?
Ідентифікаційна фраза – це повідомлення, яке ви вказуєте під час реєстрації. Щоразу, коли Ви здійснюватимете покупку в Інтернеті, Вам буде запропоновано ввести свій SecureCode. У цей час Ви будете бачити свою ідентифікаційну фразу та іншу інформацію про покупку. Ідентифікаційна фраза є гарантією того, що Ви спілкуєтеся з Вашою фінансовою установою. Якщо фраза у вікні, яке спливає, неправильна, Ви маєте негайно повідомити про можливе шахрайство службу підтримки банку, зателефонувавши за номером, який вказаний на зворотному боці Вашої картки.
Як SecureCode змінить процес покупки товарів через Інтернет?
Сам процес не змінюється, крім того, що під час кожної транзакції Вам необхідно буде вказувати SecureCode. SecureCode відомий тільки Вам і його ніхто не побачить під час оформлення інтернет-замовлення.
Чи я можу розраховуватися в інтернет-магазинах, які приймають Mastercard, але не є учасниками програми SecureCode?
Якщо Ви розраховуєтеся в інтернет-магазині, який не є учасником SecureCode, у Вас не запитають Ваш SecureCode. На Вас, як і раніше буде поширюватися дія системи захисту Zero Liability від Mastercard, яка захищатиме Вашу картку від несанкціонованих операцій і шахраїв.
Я власник магазину, який би хотів приєднатися до Mastercard SecureCode. Як мені отримати більш детальну інформацію?
Для отримання додаткової інформації відвідайте, будь ласка, SecureCode Merchant.
Чим відрізняється SecureCode від Zero Liability?
Використання Mastercard SecureCode забезпечує додатковий захист від несанкціонованого використання в інтернет-магазинах, які підтримують цю технологію. А Zero Liability – глобальна система захисту, яка призначена для захисту власників карток від шахраїв і несанкціонованих операцій.
Де я можу ознайомитися з правилами й умовами використання SecureCode?
Відвідайте сайт Вашого банку-емітента або зверніться до відділу банку з обслуговування клієнтів, щоб ознайомитися з умовами використання технології оплати Mastercard SecureCode, які відповідають саме Вашій картці.
Де я можу ознайомитися з політикою конфіденційності SecureCode?
Відвідайте сайт Вашого банку-емітента або зверніться до відділу банку з обслуговування клієнтів, щоб ознайомитися з політикою конфіденційності, яка відповідає саме Вашій картці.
Не знайшли відповіді на запитання?
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої запитання, ми рекомендуємо звернутися до Вашого банку (контактна інформація зазвичай розміщена на зворотному боці картки). Також Ви можете звернутися до Служби підтримки Mastercard, зателефонувавши за номером 0 800 30 30 07.
Як працює Mastercard SecureCode?
Щоразу, коли Ви плануєте здійснити покупку в Інтернеті, Mastercard SecureCode виконує такі дії для того, щоб захистити вашу картку від несанкціонованого використання:
Чи підтримують картки Maestro технологію Mastercard SecureCode?
Так. Mastercard SecureCode надає можливість банкам-емітентам підтримувати транзакції Maestro® в Інтернеті та проводити транскордонні транзакції з інтернет-магазинами в країнах, де дебітові картки використовуються частіше, ніж кредитні.
Чи обов’язково мені розміщувати логотип Mastercard SecureCode на своєму сайті?
Так. Після того, як Ви успішно пройдете тестування, Mastercard надішле Вам логотип MasterCard SecureCode і правила його розміщення на сайті. Це дає змогу всім споживачам побачити, що Ви зацікавлені в безпеці інтернет-платежів і робите їхні транзакції безпечнішими.
До кого можна звернутися за допомогою з Mastercard SecureCode?
Зверніться в банк, який випустив Вашу картку Mastercard, за додатковою інформацією.
Як я можу підключитися до Concierge Service?
Ви купуєте банківський продукт, до якого входить послуга Concierge Service. Щойно ви отримуєте карту, ви можете починати користуватися послугою Concierge Service.
Який механізм використання Concierge Service?
Які типові приклади використання Concierge Service?
Як я можу отримати додаткову інформацію щодо можливостей Concierge Service?
Ви можете звернутися до вашого банку за додатковою інформацією, або просто задати уточнюючі питання, звернувшись до Concierge Service за наступними контактами:
Який режим роботи Concierge Service?
Concierge Service працює для вас без перерв та вихідних, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Чи впливає спосіб яким вчинено запит (телефон, email чи смс) на якість чи швидкість виконання мого запиту?
Ні, всі ваші запити виконуються однаково ретельно та оперативно.
Яка вартість користування послугою Concierge Service?
Послуги Concierge Service щодо пошуку інформації та організації є безкоштовними. Вартість замовлених товарів та послуг оплачується вами самостійно.
Наприклад: ви замовили доставку квітів. Пошук квітів та організація доставки – послуга для вас безкоштовна, а вартість квітів та вартість доставки – платна (оплачується вами самостійно).
Чи може хтось використовувати Concierge Service від мого імені?
Послугою Concierge Service ви можете користуватися особисто або ви можете підключити послугу для 3-х додаткових осіб на свій вибір: особистого асистента, дружини/чоловіка, секретаря, тощо. Підключення безкоштовне.
Чи можу я використовувати Concierge Service за кордоном? Які є особливості щодо використання Concierge Service за кордоном?
Concierge Service працює по всьому світу. Обслуговування за кордоном відбувається аналогічно обслуговуванню в Україні.
Тобто, вам потрібно лише зателефонувати за номером +38 (067) 401 77 95 або відправити повідомлення на:
Також ви можете надіслати свій запит на email – info@mastercard-concierge.com
Які є обмеження щодо використання Concierge Service в цілому?
Concierge Service виконує майже будь-які запити (в рамках вашого пакету). Виконання деяких запитів може бути неможливим з незалежних від Concierge Service причин. В таких випадках Concierge Service намагатиметься запропонувати вам альтернативу.
Наприклад: ви знаходитесь в Австрії на відпочинку у горах і бажаєте перелетіти з одного курорту до іншого на гелікоптері після 18:00. Але польоти гелікоптерів дозволені лише до 18:00 (через погану видимість). У цьому випадку Concierge Service може запропонувати полетіти наступного дня зранку, або скористатися орендою авто. Інші обмеження доступних до виконання послуг визначаються Правилами та умовами надання послуги Concierge Service і описом послуги. Наприклад, не виконуються аморальні та протизаконні запити; запити, що за своєю суттю не відносяться до послуги Concierge Service; запити, виконання яких вимагає непомірних та/чи неприйнятних зусиль. Некоректна поведінка клієнта (образи, приниження, використання ненормативної лексики) може призвести до відмови в обслуговуванні.
Що робити, якщо я незадоволений роботою Concierge Service?
Ви можете зателефонувати до Concierge Service та залишити скаргу або надіслати скаргу на email info@mastercard-concierge.com. Скарга буде розглянута протягом 3-х робочих днів. Перша відповідь на скаргу буде надана вам протягом 24 годин, з моменту її подання.
Якою мовою надається послуга Concierge Service?
Обслуговування передбачено трьома мовами: українською, російською та англійською. Для отримання послуги будь-якою із зазначених мов вам достатньо звернутись цією мовою до служби Concierge Service.
Як підключити послугу Concierge Service для додаткової особи?
Для цього вам достатньо лише звернутись до Concierge Service зі свого номеру телефону та надати необхідні дані особи, якій надається доступ до послуги. (ПІП, дата народження, номер мобільного телефону).
Чи можете ви проінформувати особу, яку додатково було підключено?
Так, ви можете попросити менеджера зателефонувати даній особі та/або надіслати повідомлення з контактними даними Concierge Service. Під час дзвінка особі, якій активовано послугу, буде повідомлено, що дзвінок здійснюється за вашим дорученням. Також ви можете на власний розсуд самостійно проінформувати особу, про надану їй послугу.
Чи можливо змінити особу, якій надано додатковий доступ до послуги?
Так, для цього достатньо повідомити про це співробітника Concierge Service.
Чи можливо припинити додатковий доступ до послуги, що надано третій особі?
Так, для цього достатньо повідомити про це співробітника Concierge Service.
Що робити, якщо я не хочу отримувати послугу?
Якщо ви хочете, щоб послугу було деактивовано – зверніться до вашого банку.
Чи будуть мої дані передані третім особам або іншим партнерам?
Щоб ви мали змогу користуватися послугами Concierge Service, у нас може виникнути потреба надати ваші дані деяким організаціям, нашим комерційним партнерам, які виконуватимуть ваше замовлення. Такі партнери можуть збирати ваші персональні дані відповідно до своїх політик захисту й конфіденційності даних. Будь ласка, ознайомтеся з повідомленнями про конфіденційність наших комерційних партнерів для отримання додаткової інформації про те, як вони можуть обробляти ваші персональні дані.
Чи можливо отримати юридичні консультації, звернувшись до консьєрж-сервісу?
Так, якщо ви обслуговуєтесь в рамках пакету Concierge Service Legal (підключеня здійснює ваш банк). Консультація надається професіональними юристами протягом 24 годин (якщо запит залишено з робочі дні з 9.00 до 18.00). Консультації надаються в рамках наступних галузей права українського законодавства: